Блог

Андрій Гамалевич

Я мрію , щоб в моєму рідному місті всі були усміхнені і здорові, може це й  дивна мрія, та й не зовсім реальна, але це як на мене чудово.

Щоб не лише не смітили, але й  були урни, яких так не вистачає.

Хочу аби  Зборів був   охайним, особливо стадіон, це ж не місце для  того аби попити пива і поїсти. 

А особисто я займаюсь футболом, перукарською справою, та полюбляю знімати відео на Ютуб.

В людях ціную   здоровий спосіб життя і прагнення до кращого. 

Олександр Прядко

Найбільше в людях подобається відкритість і взаємність. Не люблю заздрість з боку людей. В майбутньому мрію вийти на велику сцену.

Пишу біти та музичні мікси та продаю їх.

Займаюсь улюбленою справою , музикою, із 13-ти років.

Приймав участь в конкурсах.

Не  збираюсь зупинятись на цьому шляху, бо музика для мене має дуже велике значення.

Були співпраці з реп виконавцями : України,Росії,Латвії,СНГ.


Зараз працюю в світовому напрямку стилю Trance Vocal Trance Progressiv Trance.

 

 

 

 

Валентина Фещук

Моє хобі тісно пов'язане із всім уже відомою соціальною мережею - Instagram. Можливо хтось поставиться до цього скептично, але давайте погоджуватися, що ми всі тай уже не уявляємо свого життя без нього. Проте, для мене він відіграє значно важливішу роль. Я люблю фотографувати та писати пости, і дуже радію коли люди щиро та із позитивом це оціннують.

Також, люблю подорожувати та колекціоную цукор. Мрію об'їздити увесь світ та зібрати велику колекцію.

В людях дуже ціную щирість, відкритість та інтелектуальний розвиток. Не терплю брехні, двуликості та коли люди себе жаліють. Я вважаю, що кожен приходить у цей світ із певною ціллю, і повинен обов'язково робити все, щоб прожити гідно.

Полюбляю брати участь у фотосесіях, конкурсах, працювати командно, це навіть додає мені більше ентузіазму. Зараз я навчаюсь на програміста, але в майбутньому хотіла би поєднати ще своє життя із професійними зйомками або дизайном одягу, мрія дитинства.

Я справді щиро люблю наше місто. Зборів тихий та затишний, коли їду на довго кудись, то починаю сумувати.
Але мені не подобається байдужість наших людей, до старань інших. Багато несправедливої критики до тих, хто справді намагається щось зробити на перспективу місту.
Тому буду щиро вірити в те, що кожен задумається над цим і в подальшому зробить вклад для його процвітання.

Вирішили познайомити зборівчан одне з одним з детальної і позитивної точки зору. Ми відкриті для вас, будемо раді ,якщо приєднаєтесь. Всі ми особливі, хтось круто варить борщ, хтось може полагодити машину, хтось співає, а чим особливий ти? Розкажи нам : https://vk.com/id78508235

Леся Голояд

Хобі у мене є більше ніж того , напевно, потребує   звичайне життя, але життя для того й існує, аби бути не зовсім звичайним. Я співаю, це додає мені настрою, я люблю торкатись піснею до душі людей, пишу вірші та оповідання в вільний від журналістики час.

Люблю  детективи й триллери значно більше ніж мелодрами, такий от факт, що не властивий дівчатам. Стараюсь   багато читати, бо це розвиває  мислення, фантазію та пам'ять. 

Фотографую та фотографуюсь.

Хочу спробувати себе в  театральному мистецтві та   серйозно  зайнятись блогерством.

У людях найбільше ціную    саморозвиток та мудрість,   власне  здатна пробачити все і всім, окрім тупості і відсутності бажання  чимось займатись та вчитись.


У Зборові я   ціную тишу,   наближеність до природи, дуже хочу , щоб ми любили місто у якому живемо не лише на словах, але й хорошими справами. 

Вирішили познайомити зборівчан одне з одним з детальної і позитивної точки зору. Ми відкриті для вас, будемо раді ,якщо приєднаєтесь. Всі ми особливі, хтось круто варить борщ, хтось може полагодити машину, хтось співає, а чим особливий ти? Розкажи нам : https://vk.com/id78508235

Андрій Кравець

Моє хобі -  це фотографія. Займаюся фотографією вже більше 2-х років. Також колекціоную банкноти і монети.

В майбутньому планую надалі займатися фото. 

Найбільше в людях подобається відкритість і правда,  по відношеню один до одного. 

Час від часу полюбляю 3d моделювати і надіюся в майбутньому буду працювати в цій сфері.

Дуже хочу, щоб в майбутньому у нашому місті люди перестали смітити, так як це найбільша проблема на даний момент в Зборові, а тоді місто  буде розвиватися й надалі.


Чоловікам то по- суті не потрібно постійно готувати їжу . Вони якщо хочуть поїдять у своєї мами або в їдальні, в кафе, куплять напівфабрикати або їжу на виніс. Ті дами, що готують калорійні страви, самі у вазі і не можуть зупинитися, нібито упиваючись своєю мега-хазяйновитістю для чоловіка. Знову якийсь обман для чоловіків. Чи любимо ми його, цього чоловіка? Чи вміємо любити?

 

У чоловікові жіноча половина шукає чоловічу силу. Шукає такі риси, як мужність, сила, турбота, прийняття, відповідальність. Наділяє його такими рисами характеру по класичній літературі, про які він знати не знав і прочитав в книгах, побачив у фільмах і здивувався. Від мене цього чекають. Я повинен бути таким. Але чи всі здатні ось так взяти і стати такими?

Якщо тебе в плані сексу постійно буде «боліти голова», чи  все що ти  зможеш запропонувати це лягти і навіть не    витужити з себе  якогось звуку, то будь ласка не дивуйся, що він зможе завести коханку, бо це природа, річ, яку не зовсім контролює розум, нормальний та здоровий чоловік хоче сексу,  було б сумно, якби не хотів.

Чоловік нам повинен дати. Так він собі, часом, не здатний дати. Не те що нам. На самій-то справі, хто стоїть за чоловіком? Мами? А вони також виховують в ньому ощадливість, хазяйновитість, схильність до понад сильної економії. Що ми хочемо від таких чоловіків? Виховувати їх днями і ночами? Ну ось один, другий, третій. З'являється четвертий персонаж і також проявляє ті ж риси, які прищепила йому мати: занудство, буркотливість, економію, ощадливість. А ті, хто не справляються під напливом мами дружини і іншої жінки починають надавати перевагу до алкоголю. Простіше чоловікові піти в інший стан свідомості, ніж щось робити. Він же теж не дурник. Все він бачить, все розуміє, але часом сили не вистачає сказати що-небудь в своє виправдання.

Постійна увага, яку ми вимагаємо від чоловіків, іноді може зіграти зовсім не в нашу користь. Сильну стать дратують відносини, в яких їм зовсім немає часу на особисте життя. Рибалки, походи з друзями в бар - це звичайна справа. Чоловік повинен сам проявити ініціативу, запросивши вас на побачення або в театр. Повірте, він буде обіймати вас, говорити ніжні слова, а сам думати, як же там друзі без нього на полюванні.

Підвищена емоційність жінки, ніколи не буде зрозуміла чоловікові. Наші ридання при перегляді улюбленого серіалу або оплакування загиблого метелика викликають подив і навіть роздратування. Якщо жінка тужить з приводу сварки з найкращою подругою, не варто розказувати про чоловіку, він вас не зрозуміє. Не змушуйте чоловіка вислуховувати всі новини з життя ваших подруг, аж до їх нових коханців. Для спільних бесід, у вас є набагато більше цікавих тем. Нескінченні телефонні розмови теж не  зовсім плюс. Чоловікам не зрозуміти про що жінки годинами можуть розмовляти і з цим просто треба змиритися.

Чим більше претензій ми будемо висловлювати своїм чоловікам, тим більше вони будуть  від нас відстороняться. Забудьте про докори і образи, не сердьтеся і не лийте без потреби сльози. Проявіть ніжність і ласку до свого коханого, і він обов'язково відповість вам взаємністю.

Вирішили  познайомити  зборівчан одне з одним з  детальної і позитивної точки зору. Ми відкриті для вас, будемо раді ,якщо  приєднаєтесь. Всі ми особливі, хтось круто варить борщ, хтось  може полагодити машину, хтось співає, а чим особливий ти? Повідом нам : https://vk.com/id78508235

Іван Гриців 

Моє  хобі велотуризм, займаюсь ним  весь рік, звісно, що влітку більше. Не боюсь їхати на великі відстані, природа і дорога - це прекрасний релакс.

Зовсім нещодавно захопився фото-журналістикою, знімаю репортажі із  закладу в якому вчуся.

А також фотографую всіх охочих, можливо це стане моєю роботою.

Обожнюю фестивалі, рок-музику, ночівлю в палатках, не вживаю алкоголю та немаю   шкідливих звичок.

Люблю читати книги з психології, учасник Playcraftfamily , підтримую Український Ютуб, та   й  рідну мову в цілому.

Хочу бачити рідне місто чистим, і не терплю , коли хтось смітить.

Леся Голояд : "Поважай себе"

Поважай себе настільки, щоб не бути пильною гітарою, яку дістають раз на півроку, щоб нудьгу розвіяти.

Не дозволяй собі бути "під настрій" і "час від часу".

Поважай себе так сильно, щоб не бути закускою на чужому святі життя. Запам'ятай: краще свій стакан води, ніж чуже вискі, налите брудними руками.

Поважай себе і не дозволяй собі бути третьою зайвою. Йди навіть від натяку на подібне. Потім не відмиєшся.

Поважай свою душу і знай, що ти прекрасна при світлі дня, а не по ночах, ховаючись від вікон і боячись зустріти знайомих по дорозі додому від нього.

Поважай себе і зітри номера тих, хто не оцінив тебе одного разу, поважай себе і не давай людям такі дорогоцінні шанси, які потрібно вимолювати на колінах, а не давати на них річний абонемент. Поважай себе і не бери трубку, перетерпи, але залишся сильною.

Поважай свої нерви, своє здоров'я і своє життя, інакше його зім'ято, як газетний папір.
Поважай себе і стій на своєму. Повір, ти не втратиш нічого, а тільки знайдеш.

Йшли до біса всіх, хто змушує тебе посунутися в твоїй самоповазі,  в твоїх принципах, нехай йдуть. Твій чоловік ніколи не переступить через тебе, навіть не допустить такої думки.

Поважай себе і не міняй свої дорогоцінні роки у відповідь на липкий поцілунок і холодне ліжко.

Знай, що краще чиста порожнеча, ніж натовп, якому плювати.
Поважай себе і ти отримаєш життя найвищого ґатунку.

Сторінка 1 із 4
  Яндекс.Метрика