Ми надто багато вимагаємо в чоловіків

Чоловікам то по- суті не потрібно постійно готувати їжу . Вони якщо хочуть поїдять у своєї мами або в їдальні, в кафе, куплять напівфабрикати або їжу на виніс. Ті дами, що готують калорійні страви, самі у вазі і не можуть зупинитися, нібито упиваючись своєю мега-хазяйновитістю для чоловіка. Знову якийсь обман для чоловіків. Чи любимо ми його, цього чоловіка? Чи вміємо любити?

 

У чоловікові жіноча половина шукає чоловічу силу. Шукає такі риси, як мужність, сила, турбота, прийняття, відповідальність. Наділяє його такими рисами характеру по класичній літературі, про які він знати не знав і прочитав в книгах, побачив у фільмах і здивувався. Від мене цього чекають. Я повинен бути таким. Але чи всі здатні ось так взяти і стати такими?

Якщо тебе в плані сексу постійно буде «боліти голова», чи  все що ти  зможеш запропонувати це лягти і навіть не    витужити з себе  якогось звуку, то будь ласка не дивуйся, що він зможе завести коханку, бо це природа, річ, яку не зовсім контролює розум, нормальний та здоровий чоловік хоче сексу,  було б сумно, якби не хотів.

Чоловік нам повинен дати. Так він собі, часом, не здатний дати. Не те що нам. На самій-то справі, хто стоїть за чоловіком? Мами? А вони також виховують в ньому ощадливість, хазяйновитість, схильність до понад сильної економії. Що ми хочемо від таких чоловіків? Виховувати їх днями і ночами? Ну ось один, другий, третій. З'являється четвертий персонаж і також проявляє ті ж риси, які прищепила йому мати: занудство, буркотливість, економію, ощадливість. А ті, хто не справляються під напливом мами дружини і іншої жінки починають надавати перевагу до алкоголю. Простіше чоловікові піти в інший стан свідомості, ніж щось робити. Він же теж не дурник. Все він бачить, все розуміє, але часом сили не вистачає сказати що-небудь в своє виправдання.

Постійна увага, яку ми вимагаємо від чоловіків, іноді може зіграти зовсім не в нашу користь. Сильну стать дратують відносини, в яких їм зовсім немає часу на особисте життя. Рибалки, походи з друзями в бар - це звичайна справа. Чоловік повинен сам проявити ініціативу, запросивши вас на побачення або в театр. Повірте, він буде обіймати вас, говорити ніжні слова, а сам думати, як же там друзі без нього на полюванні.

Підвищена емоційність жінки, ніколи не буде зрозуміла чоловікові. Наші ридання при перегляді улюбленого серіалу або оплакування загиблого метелика викликають подив і навіть роздратування. Якщо жінка тужить з приводу сварки з найкращою подругою, не варто розказувати про чоловіку, він вас не зрозуміє. Не змушуйте чоловіка вислуховувати всі новини з життя ваших подруг, аж до їх нових коханців. Для спільних бесід, у вас є набагато більше цікавих тем. Нескінченні телефонні розмови теж не  зовсім плюс. Чоловікам не зрозуміти про що жінки годинами можуть розмовляти і з цим просто треба змиритися.

Чим більше претензій ми будемо висловлювати своїм чоловікам, тим більше вони будуть  від нас відстороняться. Забудьте про докори і образи, не сердьтеся і не лийте без потреби сльози. Проявіть ніжність і ласку до свого коханого, і він обов'язково відповість вам взаємністю.

Share this article

Про автора

Леся Голояд

Головний редактор

Зв'язатись зі мною можна у соціальних мережах :
https://vk.com/id78508235
https://www.facebook.com/lesya.holoyad
Наша пошта : zboriv_te_ua@ukr.net

  Яндекс.Метрика