Проект "Чудові люди Зборова" : Леся Голояд вважає, що люди протягом життя мають прагнути до саморозвитку

Вирішили познайомити зборівчан одне з одним з детальної і позитивної точки зору. Ми відкриті для вас, будемо раді ,якщо приєднаєтесь. Всі ми особливі, хтось круто варить борщ, хтось може полагодити машину, хтось співає, а чим особливий ти? Розкажи нам : https://vk.com/id78508235

Леся Голояд

Хобі у мене є більше ніж того , напевно, потребує   звичайне життя, але життя для того й існує, аби бути не зовсім звичайним. Я співаю, це додає мені настрою, я люблю торкатись піснею до душі людей, пишу вірші та оповідання в вільний від журналістики час.

Люблю  детективи й триллери значно більше ніж мелодрами, такий от факт, що не властивий дівчатам. Стараюсь   багато читати, бо це розвиває  мислення, фантазію та пам'ять. 

Фотографую та фотографуюсь.

Хочу спробувати себе в  театральному мистецтві та   серйозно  зайнятись блогерством.

У людях найбільше ціную    саморозвиток та мудрість,   власне  здатна пробачити все і всім, окрім тупості і відсутності бажання  чимось займатись та вчитись.


У Зборові я   ціную тишу,   наближеність до природи, дуже хочу , щоб ми любили місто у якому живемо не лише на словах, але й хорошими справами. 

Share this article

Про автора

Леся Голояд

Головний редактор

Зв'язатись зі мною можна у соціальних мережах :
https://vk.com/id78508235
https://www.facebook.com/lesya.holoyad
Наша пошта : zboriv_te_ua@ukr.net

  Яндекс.Метрика