Культура

Цієї суботи у Львові , в центрі митрополита Шептицького відбувся Всеукраїнський рівень інтелектуальної гри "Що?Де?Коли?" серед парафій та деканатів.

Зборівчанка Валентина Фещук  має "солодке" хобі - збирає різні стіки цукру, у її різноманітній колекції вже майже 500 штук.

Зборівська фентезі-письменниця й художниця Аліна Борисюк ( псевдонім Елін Скотч)  завершила написання своєї четвертої книги із серії “Сандервік”.

Сьогодні, 10 жовтня, у будинку культури відбулась презентація книги "Троща", Василя Шкляра.

У Зборові працює ковзанка

Всіх охочих відпочити на ковзанах запрошують з 11:00 до 20:00 на  міський стадіон, є прокат ковзанів,  вартує таке дозвілля 20-40 гривень за годину.
Додаткова інформація за номером 0981157853.

З 24 до 26 грудня 2016 року учні Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича на запрошення педагогів та учнів 144 ліцею ім. Г.Ващенка побували в Києві. Спільно із Всеукраїнською ініціативою «Пізнаємо Україну разом» гімназисти реалізували міні-проект «Міняю родину. Життя у великому місті».
 
9 гімназисток, поборовши свій страх захворіти на грип та переживання, пов’язані далекою дорогою, чужими сім’ями, незнайомими однолітками-киянами, чудово провели вихідні у столиці.
Зустріч була цікавою та насиченою яскравими враженнями (знайомство з «новими сім’ями», екскурсії визначними місцями та казково вбраними вулицями, новорічна ялинка, феєричне світлове шоу, музична вистава) і новим досвідом для всіх (тренінги з командного згуртування провела з гімназистами та ліцеїстами викладач ліцею Данилова О.Є. ).
Спільно з новими друзями гімназисти успішно освоїли техніку декупажу.
 
Під час вечірніх мандрівок Києвом гімназисти відвідали місця, де відбулися події Революції Гідності, та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Наступного дня зборівчани відвідали ліцей № 144 ім. Г. Ващенка. Щиро привітала гостей директор Орєхова І.В., а члени учнівського самоврядування провели екскурсію ліцеєм. Підсумком зустрічі стало проведення круглого столу «Подолання регіональних стереотипів».

Головним результатом міні-проекту стала успішна соціалізація зборівських гімназистів у київських родинах, а також вміння жити в іншому середовищі – великому місті, приймати самостійні та колективні рішення, бути відповідальними за себе та своїх товаришів.
Всі учасники висловили сподівання, що це початок тривалої та цікавої співпраці.
Yaroslava Kovbasyuk

Набираємо конкурсанток ( 10 дівчат ).
Вас чекає професійна фотосесія, за фото з якої голосуватимуть читачі "Правди у Зборові".
Для участі вам має бути всього лише 15 рочків і далі.
Якщо тебе цікавить участь - пиши у приватні повідомлення https://vk.com/id78508235 .
Набір проводимо до 25 грудня.
Потім фотосесія, 5 - ка найкращих у півфіналі та 3 -ка кращих на чолі із переможницею у фіналі!
Ви , у разі перемоги, станете не лише обличчям сайту, але й отримаєте цікаві призи після закінчення конкурсу	 </div>
	 
	

	 
	 <!-- Plugins: AfterDisplayContent -->
	 
	 <!-- K2 Plugins: K2AfterDisplayContent -->
	 

 </div>

 

 
 


	

	
	<div class=

У день св. Андрія, як і в день великомучениці Катерини, дівчата ворожать на своїх суджених.

  Яндекс.Метрика