Новини

Сьогодні стартувала робота ради Зборівської ОТГ, першу сесію відкрили представники міської комісії.

Такі звичні послуги, як масаж, депіляція, нарощення вій, професійний пірсинг були лише мрією для зборівчанок, які в силу роботи чи сімейних турбот не могли вирватись у Тернопіль, але все змінилось!

Останній рік ДТП у Тернопільській області, та й у Зборові зокрема, стають чи не буденністю, що страшно.

Чималого розголосу набула останніми тижнями історія про ніби то викрадення лісу в Годові, але у ЗМІ міста й області висвітлено лише одну сторону ситуації, ми поспілкувались із директором "Зборіврайагроліс", аби розставити крапки над "і" у даній історії.

7 листопада у селі Настасів, Тернопільського району, відбудеться 3-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка.

Метеорологи попереджають, що впродовж доби температура повітря знизиться до 1-5 градусів тепла, вночі спостерігатимуться заморозки.

Про це на власній Фб-сторінці повідомив тернопільський активіст - Іван Ковалик.

Із заявою про викрадення двох золотих хрестиків звернулася жителька села Мшанець Зборівського району. За словами потерпілої прикраси зникли з будинку, де вона проживає, пише поліція, передає  ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

У крадіжці жінка запідозрила свого колишнього чоловіка, який час від час навідувався до неї. Поліцейські довели його причетність до злочину.

За раніше скоєні злочини чоловік арештований та наданий час перебуває у слідчому ізоляторі. Тепер до його кримінального доробку додався ще один факт – крадіжка.

  Яндекс.Метрика