Відомі нові факти лісового конфлікту на Зборівщині

Як відомо, для рубки лісу необхідно мати безліч дозволів. Зокрема, одним з основних є дозвіл Львівського державного лісозахисного підприємства, котре надає дозволи на проведення санітарних рубок. - повідомляє ПолітТерно

 

Дозволу «Зборіврайагроліс», керівником якого є Юрій Сисак, на момент рубки лісу не мав, але зранку таки надав їх правоохороним органам, але цей факт, чомусь , ігнорують ЗМІ області.

Неабиякого обговорення ситуація набула в колуарах соціальних мереж, де вище згаданий керівник звинуватив депутата Ігоря Гузара в здійсненні перешкоджання роботі "Зборіврайагроліс".

"-І якщо Вам цікаво я надам Вам всю документацію про ВСР в Годові, щоб Ви не вірили слухам а користувалися фактами." - відповідає громаді пан Юрій.

Згодом, депутату та першому заступнику Тернопільської обласної ради Василю Деревляному, за дорученням громади с. Годів, надійшов депутатський запит від депутата Зборівської районної ради Ігора Гузара щодо вирубки лісу на території лісового урочища, розташованого за межами населеного пункту с. Годів і переданого у користування РКАП «Зборіврайагроліс».

 

Дана подія внесена в ЄДРР за статтею 246 ККУ – незаконна вирубка лісу.

 

Як з’ясувалось, того ж дня, на КП в Зборові, був затриманий лісовоз зі зрубаними деревами. Вантажівку супроводжував водій керівника Зборівської РДА Ігоря Яворського. (повідомляють свідки, інформація перевіряється).

1-e1509494114718-1

Яке майбутнє у історії? Чи підставили таким чином укропівця разом із керівником району інші партійні сили? Чи це справді факт наживи можновладців? Сподіваємось, тернопільські правоохороні органи і Тернопільська обласна рада візьмуться за це питання і точно розплутають цей конфлікт. 

Остання зміна 01/11/2017

Share this article

Про автора

Леся Голояд

Головний редактор

Зв'язатись зі мною можна у соціальних мережах :
https://vk.com/id78508235
https://www.facebook.com/lesya.holoyad
Наша пошта : zboriv_te_ua@ukr.net

  Яндекс.Метрика